Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Ra Kambana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2Ra kambana Ipapandisë
gru vajzo të vesh në klishë
Ra kambana di tri herë
gru vajzo të vësh çemberë
ea nani kata nani
ç'është mëma ga ljuvadhi
eja të të puth nji herë
nani çë kam pirë verë
Elina Duni
Publikimi: 01/12/2012


Elina Duni - Ra Kambana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ra Kambana".
3. Video është e këngës "Ra Kambana", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0