Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elina Duni - Në Haremin Tënd

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Haremin Tënd".
3. Video është e këngës "Në Haremin Tënd", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elina Duni - Në Haremin Tënd  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Muza E Zeze"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Në haremin tënd
ka shumë bukuroshe
që ëndërrojnë të zbusin
kafshën tënde joshëse.

Në haremin tënd
disa kanë thyer kokën
kur nën puthjet e tua
mendonin se kishin në duar gjithë botën.

E unë
sa torollakellakellakellake jam
kur mendoj,
se me mua zemra jote do të ndryshojë.
E unë
sa torollakellakellakellake jam
e sheh pra, prapë në grackën tënde paskam rënë.

Në haremin tënd
mërzia t’tërheq prej hunde
ç’do shqisë tënden ajo e njeh
provoje ta heqësh po deshe
shkunde, shkunde.

Se në haremin tënd
të pret vetëm vetmia
sa herë krahëhapur ta hap derën dhe të thotë:
«Mirëseserdhe shpirt o te shpia».

E unë
sa torollakellakellakellake jam
kur mendoj
të të dua, të të ndreq e të të shpëtoj.
E unë
sa torollakellakellakellake jam
kur mendoj
të të ndreq, të të dua e të të shëroj.

E unë,
aq torollakellakellakellake jo më nuk jam
s’do mendoj, s’do të të shpëtoj
s’do të të ndreq e s’do të të dua
por tek vetmia jote do t’dërgoj.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet