Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Ani Kaj Lulije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Kaj Lulije" kënduar nga Elina Duni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 41 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
41

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vajzat E Shkupit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani kaj Lulije lot si gruni oooh
qka i bane nanes qe tperzuni ohh
qka i bane nanes qe tperzuni ohhh

Une nanes jupata merzite ohh
Bajram per Bajram fustan i kom lyp
Bajram per Bajram fustan i kom lyp

Ani kaj Lulije dimi bardha ohh
kur tvin dajto kush ju del perpara ohh
Kur tvin dajto kush ju del perpara ohh

Po ja lae Motres Amanete ohh
lejt ju dale sikur jamkan vete ohh
let ju dalin sikur jamkan vete ohh

Ani kaj Lulije motra trimit ohh
mos e ngjit kanen e llatinit ohh
mos e ngjit kanen e llatinit ohh

shka pi leh nanes permalle ohh
po ja lahe njah dy gishta kane oh
po ja lahe nja dy gishta kane ohh

Shka pi leh babes permalle ohh
po ja lahe nja tre gishta kane ohh
po ja lahe nja tre gishta kanee ohhh

Publikimi: 31/03/2018



Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente mbi këtë këngë



Elina Duni - Ani Kaj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Kaj Lulije".
3. Video është e këngës "Ani Kaj Lulije", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.