Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinara Shehu - Delirium Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Delirium" kënduar nga Elinara Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Pink. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

So she thinks she's got a new boyfriend
but the two of them have never met
she's already got his name tattoo'd
in a heart across her chest

well his picture's plastered on her wall
but he has never called
and even all her friends
they say you're livin a delirium

badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada -- um

secretly she's stalking him on the street
making sure she's one step behind
they even went to the movies together
or atleast they stood in the same line

she tells everyone he sends her flowers
and all them letters he sent her, too
and they talk on the phone for hours
its obvious she's come unglued

badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada -- um

every night you'll find her all alone
fantasizing 'bout the brand new home
and she's waiting
for the bells to ring-a-la-ding-a-ling

oh, god, she's lost her mind
and her friends tell her all the time
that its make believe -- this guy she sees --
its her disease, she's living a delirium

she's so happy that she found someone, but she's still living in delirium
she's so happy that she found someone, but she's still living in delirium

badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
(she's so happy that she found someone, but she's still living a delirium)
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
(she's so happy that she found someone, but she's still living a delirium)
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --
badadadadadadadadadada, babe, you live in deliri --

badadadadadadadadadada, babe, you live in a delirium

Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7Më Shumë Këngë Nga Elinara Shehu:


Komente 0


Elinara Shehu - Delirium
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Delirium".
3. Video është e këngës "Delirium", por nuk këndohet nga Elinara Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.