A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Legend” Nga Elinel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
[27-04-2014]
Një prej reperëve më të talentuar shqiptar, Elinel, ka publikuar projektin e tij të ri, të parin projekt të madh për vitin 2014.

Projekti titullohet "Legend" dhe e shfaq reperin në stilin e tij të zakonshëm, me shumë shokë përreth dhe në ambiente reale pa shumë vetura të shtrenjta e femra të zjarrta.

Muzikën e ka punuar producenti nga Ulqini, X, teksa videoklipin e ka realizuar Agon Hamza në Kamerë, Veton Bekteshi në montazhë dhe natyrisht teksti nga vet reperi.Ky projekt e shënon rikthimin e Elinel në skenën e muzikës shqiptare, pas projektit "Bullet" të publikuar kohë më parë.

Elinel është një prej reperëve më premtues shqiptarë të gjeneratës së re. Rimat e fuqishme dhe tekstet kuptimplota karakterizojnë atë, në një stil më underground që pasqyron realitetin e lagjeve të kryeqytetit.
 (Telegrafi)

      Elinel - Legend [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019