A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elinel Sjell Këngën E Re “Mal Me Heda”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
[31-05-2014]
Rep-këngëtari i njohur, Elinel, ka njoftuar se në ora 16:00 të 31 Majit do publikojë një këngë të re.

Kënga titullohet "Mal me Heda", njofton reperi në një status në Facebook.

Kënga u publikua në kanalin zyrtar të Elinelit në Youtube.

Ky është teksti i refrenit të këngës:

"Dulë diçka prej toke vrejta
Ngul shihkam vullkan me heda
Një fushë t'mbushur me filtera
Dhe një mal të mbushur fleta
Bash në kohë të duhur gjeta
Pa u bo gips, e strejt unë meta
Se një kyçje më fryu era
Pjesa tjetër e preme n'xhepa"

Klikoni mbi linkun e mëposhtëm për tekstin dhe videon e këngës.
 (Teksteshqip.Com)

      Elinel - Mal Me Heda [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShow


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019