A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Thej” Nga Elinel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[27-09-2014]
Reperi i njohur Elinel ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Na thej". Muzika eshtë bërë nga Art-On Beatz ndërsa masterginu në studion e Red Box Entertainment.

Harmonizimi është realizuar nga Seven Saraçi, e ndërsa për videoklip janë përkujdesur Agon Hamza & Veton Bekteshi .

Në këtë videoklip shihen edhe disa prej fytyra mjaft të njohura publike të ciltë kanë marrë pjesë gjithashtu në klip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Elinel - Na Thej [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019