Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Elinel - Big Mouth  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T22:15:26+00:00BiG Mouth Rapresenting
BiiiiiiiG Moooouuutttthhhhh(Check it)

Hecki Seckeri e Hecki Nxerri Rrekin pi Terri
Pi Nxerri Rrepin pis Felli Pe shterri
Lindi pis Terri Zt.Elineli me Emen t'mermerit
kit tem t'Karit Ku karin tem e nxerri
Whaaaaaaa!!!
A po foli me ven a pa vena
Me mena a pa Men a
Banana Mena S'majna Pelena
Po majna per emna po te pelqen permrena
Perjasht e permrena
MOs prek e jemja. u keqsu gjendjaa
Whaaaaaaaa!!!
Plot repera T'dektt te Bina Sot Dina krejt
me bo Ka ni tekst me Rima
Smerrna me to pozita
bina po n'rap qe osht kompleks Se Dina
Ti me mu se une me ty nuk mirrna
une s'te preki ty po ty t'prekin gjinja
Waaaow M'dhimti Shpina Waaaoow
San Spo dina Qa po Baw waw waw waaoo
Pina Kanadeza(Silly Talkin)
Kush te ka ty Ti mua Me kee
Pushka Ne goj une ty te Vee
Ehee Ehhe ehheeee eeeee
A po doni tjeter trrip qe
A po doni tjeter trrip qe
Big Mouth Big Mouth
You'r ready Know What i'm aboutt
(ahaaaaaa)


Ky tekst u dërgua nga  agohist   HecTic
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet