Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Se tregova une dashurine
Tani shpirti po m'vajton
Zemra ime shume e merzitur
Vazhdimisht ty po t'kerkon ( Ref 2x )

Me kujtohen çastet tona
Qe s'bashku ne i ndame
Edhe lumturine
Qe ne te dy e pame ( Ref 2x )

Se ashtu une mendova
Nuk e di as vete
Tani kur mendoj per ty
Pendohem me t'vertete ( Ref 2x )

Me kujtohen çastet tona
Qe s'bashku ne i ndame
Edhe lumturine
Qe ne te dy e pame ( Ref 2x )


Ky tekst u dërgua nga PajtimElita 5
Publikimi: 01/12/1990


Elita 5 - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0