A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elita 5 - Iluzion


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1994

1994-12-01T00:00:00

Song from the album:

"The Best Of"

Song from the album:

"Fol, Vetem Fol"

Song from the album:

"Live"

Song from the album:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"


Kot rruges kur ecen nuk e di ku shkon
E tille eshte jeta nje illuzion

Degjon muzike me endje gjaku te valon
E takon nje vajze dhe e dashuron

Kalon shume kohe kur ti kupton
Qe vajza ty te tradheton
Ja pra gjithcka ne ket jete
Eshte thjesht nje iluzion (2 here)

Ju qe sot jeten e enderroni
Mendohuni mire kur te dashuroni (2 here)

Dhe kur dashurine ta gjesh e kerkon
Ti kot mos u lodh eshte iluzion
Me endra te bukura shpresat ti gjallon
Po krejt kot se ke eshte illuzion

Kalon shume kohe kur ti kupton
Qe vajza ty te tradheton
Ja pra gjithcka ne ket jete
Eshte thjesht nje iluzion (2 here)

Ju qe sot jeten e enderroni
Mendohuni mire kur te dashuroni (2 here)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019