A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elita Reci - Njehere Ne Jeten Time


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2011


Fjalet fjalet qe mi the nuk kthehen mbrapa
hapat hapat nuk i ndal do eci para
une pa ty hmmmm
shpirt i ndare ne dy hmmmm
fale fale fale zemren tek nje tjeter
digje digje digje foton tone te vjeter
mos mendo me per ne
me ate kur je
ref: Nje here ne jeten time me thuaj ne me kishe zemer
nje here ne jeten tende nuk isha une e vetmja femer
jam pa fjale si ta fal
kur te dy nuk jetojm nuk jetojm dot te ndare
Kthehem kthehem neper rruget qe kaluam
koha koha bashke me ty i lierka trishtuar
ti mungon i mbyll syte ende te dua ty
ref:Nje here ne jeten time me thuaj ne me kishe zemer
nje here ne jeten tende nuk isha une e vetmja femer
jam pa fjale si ta fal
kur te dy nuk jetojm nuk jetojm dot te ndare


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019