A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Elita Reçi - N'ate Gusht E N'ate Prush


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Arrangement:

Edmond Rrapi

Song from the album:

"Elita"


Me the te dua
Por nuk mu besua
Mos folen zogjte
Apo pemët
Mos ishte zhurma e eres
Unë ty tu luta
Qe mua te me thuash
Të dua pranë, ty te dua

Mos folen ujrat e pranveres
Mos folen udhet plot
Mos folen udhet
Plot njerëz
Prapë unë ty tu luta
Qe mua te me thuash
Të dua pranë, unë ty te dua (2x)

Mos foli kush
Ne atë gusht,
E ne atë prush
Nata mos foli
Apo tjetër kush (2x)

Mos foli hena
Permes degesh
A gonxhet
Gonxhet qe do të celin nesër
Prapë unë ty tu luta
Qe mua te me thuash
Të dua pranë, unë ty te dua

Ne atë gusht,
E ne atë prush
Nata mos foli
Apo tjetër kush (2x)

Koken lehtë e vure
E vure ti tek mua
Të dua pranë, unë ty te dua
Me unë ty s¡¯tu luta
Qe mua te me thuash
Të dua pranë, unë ty te dua (2x)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019