A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Elita Reçi - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Elita"It's a long time that we try finding the lyrics to "Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti" sung by Elita Reçi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Linda Halimi - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti

Fjalet tua eshte e rrejshme
Qen te vrazhda per me zgju dashnin time
As qe dite me ngushtllue
As ne qastet kur per ty une syt i meksha
Ne fjalet tua aq te vrazhda
S'ken ne gjendje me pajtue zeeemren time
Ishin vetem syt e tue
Asgje tjeter nuk na lidhte

Kur nje dite te kthehesh ti
I perbuzur nga te gjithe
Dhe deshron ta kesh pran ndokend afer veti
Mos kerko strehim te un
Se ngrohtesia ne shpirtin tim
Ka shum kohe qe fluturoj
Per ty n'amshiiiim

Kur nje dit te kthehsh ti
Dhe kupton se je fajtor
Se une ende po jetoj pa fat n'vetmi
Dhe qka do qe tash premton
Eshte shum vone per shpresen tone
Per urrejtje dhe dashni per ne te dyyyy

Qdo mesnat une te shoh ne enderr
Gjoja se po fle pran meje si dikur
Qdo mesant me zgjon kujtimi
Se me lodhi dashuria me kto enderra
Qdo mesnat une te shoh ne enderr
Si largohesh ti i heshur pa buzqeshje
Fjalet e fundit jane per ty
Syt e mi jan tuj looootu

Kur nje dite te kthehesh ti
I perbuzur nga te gjithe
Dhe deshron ta kesh pran ndokend afer veti
Mos kerko strehim te une
Se ngrohtesia ne shpirtin tim
Ka shum koh qe fluturoj per ty ne amshim houu

Kur nje dite te kthehesh ti
Dhe kupton se je fajtor
Se une ende po jetoj pa fat n'vetmi
Dhe qka do qe tash premton
Eshte shum vone per shpresen tone
Per urrejtje dhe dashni
Per ne te dy
Dhee qka do qe tash premton
Eeeshte shum vone per shpresen tone
Per uurejtjte dhe dashniiiiiii per neeeeeaiaiaie per ne te dy te dyy

Nexhmie Pagarusha - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti

Fjalet tua aq te rrejshme
qen te vrazhda per me zgju dashnin time
As qe diten mem ngushllue
as ne qastet kur per ty un syt i meksha
Fjalet tua aq te vrazhda
s`qen ne gjendje me pajtue zemren time
ishin vetem sy e tue asgje tjeter nuk na lidhte

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy

q`do mesnate un te shoh ne anderr
gjoja se po fle pran meje si dikur
Qdo mesnat me zgjon kujtimi
se me lodhi dashuria me keto endraa
Qdo mesnate un te shoh ne anderr
si largohesh ti i heshtur pa buzeqeshje
Fjalet e fundit jane per ty
syt e mijj jan tuj lotu

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019