A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elita Reçi & Kastriot Tusha - Te Du Moj Goce E Vogel


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/10/2016

2016-10-19T17:00:00

See Also

Kastriot Tusha


[Elita Reçi:]
Një dite me del
një dite s'me del
Si nusja më del, Të dua.
Një dite me del
një dite s’me del
Si nusja më del, Të dua.

[Kastriot Tusha:]
Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të rrish me mu, moj, të dua.
Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të rrish me mua, të dua

[Elita Reçi:]
Syni si filxhan, ftyra të ndriçon
Kur me del në xham, të dua.
Syni si filxhan, ftyra të ndriçon
Kur me del në xham, të dua.

[Kastriot Tusha:]
Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të rrish me mu, moj, të dua.
Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të rrish me mua, të dua

[Elita Reçi:]
Kur me del n’hajat shtatin si bajrak
U bona merak, të dua.
Kur me del n’hajat shtatin si bajrak
U bona merak, të dua.

Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të vish me mu moj, të dua.
Të du mi gocë e vogël, të dua
Të du të vish me mua, të dua.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019