Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Ecjen Ti Vazhdo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngëtarja, Eliza Hoxha ka lansuar në internet këngën e saj më të re "Ecjen ti vazhdo".
Ky projekt i dedikohet të gjitha grave që luftojnë kundër kancerit të gjirit dhe që sfidojnë jetën e vetën, për ditë më të mira.

Përmes një postimi në "Facebook", Hoxha ka falënderuar bashkëpunëtorët e saj, për punën e përkushtimin, për realizimin e këtij projekti, transmeton KultPlus.

"Faleminderit krejt ekipit për energjinë dhe punën e mrekullueshme! Kontributi ynë i vogël le të jetë një zë më shumë, për të hapur debatin për sfidat dhe stigmatizimin që kalojnë njerëzit gjatë përballjes me sëmundjen dhe luftën, për të rifituar jetën dhe veten", ka theksuar këngëtarja kosovare.

Videoklipi i këngës vjen me regji të Burbuqe Berishës.Publikimi: 06/10/2016


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0


Eliza Hoxha - Ecjen Ti Vazhdo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ecjen Ti Vazhdo".
3. Video është e këngës "Ecjen Ti Vazhdo", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.