Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Pendimi (Baby Version) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Një pikë loti rrodhi
Fshehtas mbi faqen time
Çdo gjë perfundoi
Edhe kjo lojë mbeti n’kujtime
Më the fjalë të ëmbla
Ëndrrat mi zbukurove
E larg syve të mi bëje dredhi
Shumë rëndë gabove

Më fal, më fal
Kot e ke çdo fjalë
Të lutem me dëgjo
Nuk dua jo
Veç ty të kam
Unë e marrë nuk jam
Më fal këtë gabim
S’ka më kthim

Ref:
Nuk më duhet pendimi yt asgjë
Nuk dua të t’shoh më
Lumturinë pa ty do ta gjej
Qetësine përsëri do ta ndiej

S’më duhet jo...

Ndoshta ke menduar
Qe prapë do të të kthehem
Ndjenjat i luftoj kur kam nevojë
Dhe shume mire ndjehem
Vetëm ke ënd(ë)rruar
Që mundesh të më mashtrosh
Veten mashtrove dhe kuptove
S’mund të më lëndosh

Më fal, më fal
Kot e ke çdo fjalë
Të lutem me dëgjo
Nuk dua jo
Veç ty të kam
Unë e marrë nuk jam
Më fal këtë gabim
S’ka më kthim

Ref:
(x2)

S’më duhet jo


Ky tekst u dërgua nga Ada17Eliza Hoxha
Publikimi: 19/03/2016


Eliza Hoxha - Pendimi (Baby Version)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi (Baby Version)".
3. Video është e këngës "Pendimi (Baby Version)", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0