A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elizabeta Janaqi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: e lehtë popullore korçare

Elizabeta Janaqi është këngëtare e njohur. Ajo eshte nje kengetare e te gjitha kategorive muzikore.

Në Maj 2009, Eliza merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Nje Dashuri Prane Meje".

Më datë 15 Gusht 2018, Elizabeta Janaqi publikon videoklipin "Në Përjetësi".

Më datë 14 Maj 2019, Irma Libohova publikon videoklipin "Hoje-Hoje", në bashkëpunim me Elizabeta Janaqin. Teksti i këngës u shkrua nga Irma Libohova, ndërsa orkestrimi u punua nga Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019