Elma Halili
Elma Halili
Elma Halili
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Elma Halili është këngëtare e njohur. Më datë 28 Nëntor 2007, Elma Halili publikon videoklipin "Dil Nje Here", në bashkëpunim me Djemt E Malsis.

Më datë 2 Dhjetor 2010, Elma Halili publikon videoklipin "E Shkreta Dynja". Teksti i këngës u përgatit nga Armand Trebicka, teksa për arranzhimin u kujdes Endrit Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master.

Më datë 12 Shkurt 2011, Elma Halili publikon videoklipin "Dashuria Me Nje Shikim". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 6 Janar 2014, Elma Halili publikon videoklipin "Vallja E Tropojes".

Më datë 9 Shtator 2014, Elma Halili publikon videoklipin "I Thuj Nanes Tane", në bashkëpunim me Bledar Kaca.

Më datë 10 Qershor 2016, Elma Halili publikon videoklipin "Kolazh 2016".

Më datë 9 Dhjetor 2016, Elma Halili publikon videoklipin "Taksiratin E Ka Femra".

Më datë 9 Nëntor 2017, Elma Halili publikon videoklipin "Nje Fjale".

Më datë 14 Tetor 2019, Elma Halili publikon videoklipin "Çike E Bukur Nga Tropoja".

Më datë 24 Tetor 2019, Elma Halili publikon videoklipin "Jam Ma E Mira".

Më datë 29 Shkurt 2020, Elma Halili publikon videoklipin "Zemra Ime". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi.

Më datë 24 Tetor 2020, Elma Halili publikon videoklipin "Boll Mo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkelqim Mavraj. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 8 Gusht 2022, Elma Halili publikon videoklipin "Ah Kurbet". Muzika e këngës është kompozuar nga Kujtim Shala, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 14 Korrik 2023, Elma Halili publikon videoklipin "Dasma Tropojane".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1