Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elma
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Janar 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: pop

Elma është këngëtare. Më datë 30 Prill 2019, Elma publikon videoklipin "Supreme".

Më datë 19 Qershor 2019, Silvi Fort publikon videoklipin "Party", në bashkëpunim me Neya, Elma, Gadi, Bajø & Kleston.

Më datë 19 Shtator 2019, Elma & Baballesh publikojnë videoklipin "Ndjenje Dhe Frike". Teksti i këngës u shkrua nga Baballesh & Elma. Produksioni audio u realizua nga Money Music Entertainment.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtare e labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet