A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elma - Supreme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2019

2019-04-30T19:22:44

Kur tshoh me frymzon
Rimat mrimon
Can you see my emotion
Look at me
With slow moshen
Se jam tu tni shum
Dashnia asht nzoom


Hajde E bojna ni love story
E per te ardhmen baby
You dont wory
Hajde folem
Mos tvjen zori
Kam shume feeling
Ke shum billdind

Ref

Se un tsjelli vec probleme
No this words nuk jan trreme
Sem man dot ti me Supreme
E po mthu ti baby pse je kaq e preme


Se tash jam your copy
Jo Nuk jan fellings moti
E un syt kur i hapi
Aq sa mban hapi
Un Vi like masarati

Ti se kupton
E Kur tvish ti baby
Ka me qen shume vone
Nuk do ket ma emocion
Njeten tjeter
Zemren tem ti e fiton


Se tash une jam your copy
Nuk jan fellings moti
Se syt kur i hapi
Aq sa mban hapi
Un vi like masarati

Im messy boy
Tash se din se si
Po mu po mduket si loje
E po me mpelqen
Tash po mpelqen
And im gona enjoy


Ja kam nis tu feel
Because you are a bad boy
Mke bo shume per veti
E vec per ty un po menoj
Im a crazy chik
Jo jo
Mos mle ti mu me ik


Ky tekst u dërgua nga  Elma1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019