A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elmedina Borovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Elmedina Borovci është një shkrimtare. Elmedina Borovci ka priorite per aktrim e pelqen edhe fushen e muzikes dhe banda e pelqyer eshte 1D ose One Direction. Shkon ne shkollen fillore te mesme te ulet "Xhavit Ahmeti" dhe eshte ne klase te 7....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Emira Sokoli

Yllka Kastrati

Mersina Makollari

Florentina Zukaj

Sara Ibrahimi

Medina Fetai

Jehona Gashi

Njomza Fetahaj

Xhenisa Memolla

Gresa Rudaku


Tags: Elmedina Borovci

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018