Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mësuesja

Mësuese e dashur
shumë-shumë te dua
Per fjalet e embela
Qe mi ke fal mua

Me edukon
Dhe me meson
Gjera te mira
N jete m dhuron

Asnjeher une ty
Nuk do te harroj
Me buzeqeshjen tende
Perhere,do te jetoj

- poezi nga Elmira Konushevci


- Poezia u dërgua nga Elmira -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet