Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Cdo Dite Cdo Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

sa here kur dale ne qytet kur te takoj me dukesh si mbret por ti sme flet dhe me ben te flas pse atehere me vjen nga pas
digjem shkrihem kur kalon dhe aq embel kur me shikon ti me don une kete e di pse me mundon zemer perseri
cdo dite cdo nate pa ty me duket e gjate shpirti im pse nuk me flet tani thuaj te du dhe cdo gje u kry ah sa lehte do te jete per te dy
kot mundohesh fshihesh nga une ah moe djale lej ato pune nga syte e tu une e kam kuptu zemra ty te rrah vec per mu
digjem shkrihem kur kalon dhe aq afer kur me shikon ti me don une kete e di pse me mundon zemer perseri
ref:
cdo dite cdo nate pa ty me duket e gjate shpirti im pse nuk me flet tani thuaj te du dhe cdo gje u kry ah sa lehte do te jete per te dy


Ky tekst u dërgua nga Flora


Nuk kemi video për këtë këngë.


Elona Leka
Publikimi: 09/03/2009


Elona Leka - Cdo Dite Cdo Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cdo Dite Cdo Nate".
3. Video është e këngës "Cdo Dite Cdo Nate", por nuk këndohet nga Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 0