Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Kjo Zemër Një Herë Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  34

Nuk jam e para
qe u mashtrova
nuk jam fajtoree
qe te besova.

Njerezit gabojn
dhe un gabova
ma moren zemren
dhe u lendova

Ref:
kjo zemer nje her falet
dy her me nuk gabon
kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon.

kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon.

E pyes veten
lotet e mia
si me ka djeg
kjo dashurija

Njerezit gabojn
dhe un gabova
ma moren zemren
dhe u lendova

Ref:
kjo zemer nje her falet
dy her me nuk gabon
kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon.

kjo zemer nje her falet
dy her me nuk gabon
kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon.

Ref:
kjo zemer nje her falet
dy her me nuk gabon
kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon

kjo zemer nje her falet
dy her me nuk gabon
kjo zemer nje here ndalet
per se dyti nuk punon.


Ky tekst u dërgua nga Blerina KqikuElona Leka
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2012


Elona Leka - Kjo Zemër Një Herë Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Zemër Një Herë Fal".
3. Video është e këngës "Kjo Zemër Një Herë Fal", por nuk këndohet nga Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 1