Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Tema: Poezi Për Jetën


Koha Kalon

Koha kalon,sa hap e mbyll syte,
veten e sheh te thinjur
dhe vitet smundesh me i kthy.

Pranoje ket fakt,
sa nuk eshte bere vone,
vrapo bashke me kohen,
duke bere jehone.

Kohen qe kalon,
mos e quaj armike,
fluturo bashke me te
dhe cdo momente grabite...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0