Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Mbi Re

Sa do t'doja qe nga lart,
veten ta shikoj.
Me shprese qe nga ajo distance,
gjerat ndryshe i dalloj.
Cdo hall dhe vuajtje,
trupit t'ja lehtesoj.
Duke i pare nga larg,
ti ridimensionoj...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0