Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

E Lire

Deshiroj te jem e lire
dhe jo penge e injorances.
Paragjykimet ti le nga pas
e t'mos degjoj fjalet e mases.

Enderroj te kthehem femi
e te jetoj e shkujdesuar.
E lire nga ideologjite
dhe nga kufijte e caktuar...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0