Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Zgjodha Dashurine

Prinderit, enderronin per mua,
nje jete te mrekullueshme.
Perbere nga stoli te cmuara
e fustane te vizllueshme.

Por jeta dhe fati,
m'derguan ne nje adrese tjeter.
Ndoshta me me pak shkelqim,
se dashuria te ben te verber.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona Musaj -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0