Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Tema: Poezi Për Ndarje


Zhytur

E zhytur ne mendime,
per ty fantazoj.
Krijoj imagjinata
dhe si film i shikoj.

Tani qe jemi larg,
s'me mbeti gje tjeter,
te shijoj neper endrra
e cdo dite zhytem me teper...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0