Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Shenime

Marr shenim cdo dite,
ndjenjat i permbledh.
Me sherben aq shume
qe mllefin ta nxjerr.

Brengave dhe hidherimit,
emrin sheshit ja shpaloj.
Keshtu ndihem me e lehte
dhe te nesermen e perballoj.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0