Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Tradhetari

Je denimi me i rende,
antagonist i beses.
Je ai qe vjedh forcen
dhe shpresat e zemres.

Specialiteti yt eshte mashtrimi,
shume bukur din ta pergatisesh.
Ushqehesh me nektar t'viktimes
dhe mjalten ja dhuron tjetres.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0