Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Lendita

Nese do t'krahasoja jeten qe
kam kaluar ne Kosove me nje torte,
ti, do t'ishe feta e saj me e madhe.
Asnjehere nuk u bere kunate,
por mike, shoqe e ngushte dhe bashkmoshatare!

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0