Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Bali

S'gjej fjale per ty,
pervec se fisnike.
Asnjehere e tepruar,
si nje femer antike.

Ben shume per te gjithe
dhe nuk pret nga asnji.
Keshtu te mbaj mend,
si n'rini edhe tani.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0