Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Mili

Per ty qe na pret cdo vere,
me bujari dhe miresi.
Per ty qe dhuron urata
e percjell dashuri...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0