Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Tema: Poezi Dashurie


Lekundje

Dashuri e shkuar
dhe kurre e harruar,
rastesisht sot te pashe,
e u ndjeva i shkaterruar.

Vullkani i vjeter,
qe flinte brenda meje,
vendosi te zgjohej
e shkaktoi termete...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0