A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elona Nuredini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Elona Nuredini is a young writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts



Related Artists:

Dorontina Jashari

Driada Muji

Nurije Bektashi

Erza Rudaku

Hegisa Xhumari

Arishela

Yllka Topojani

Elmedina Osmanaj

Medina Zeqiraj

Erjona Thaqi


Tags: Elona Nuredini

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018