Tema: Poezi Për Familjen

Familja Ime

Familja ime
Une familjen time
Shume e dua
Se ata u kujdesen shum per mua
Ata me rriten,me edukuan
E ata me kulturuan

Gjat jetes sime
Vetem dashuri me dhuruan
Ata per mua jan shume te qmuar
Dhe keto vargje qe i shkrova
Familjes sime ja kushtova

- poezi nga Elona Nuredini


- Poezia u dërgua nga Elona Nuredini -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21Më shumë nga Elona Nuredini