A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja Ime

Familja ime
Une familjen time
Shume e dua
Se ata u kujdesen shum per mua
Ata me rriten,me edukuan
E ata me kulturuan

Gjat jetes sime
Vetem dashuri me dhuruan
Ata per mua jan shume te qmuar
Dhe keto vargje qe i shkrova
Familjes sime ja kushtova

- poem written by Elona Nuredini


- Submitted by Elona Nuredini -

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  19Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019