A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Nëna

Nena
Qenia e vetme qe me do
Nena
Njeriu i vetem qe me kupton dhimbjet ne shpirt

Nena
Ndriqon sikur ndriqimi i henes
Nena
Te jep drit ne çdo vend

Nena
Edhe fjala e par ishte emri yt
Nena
Edhe shikimin e par e bera tek ti

Nena
Edukimi yt me ben mua te menqur
Nënë
Te dua deri ne pafundesi

- poezi nga Elonita Krasniqi


- Poezia u dërgua nga Elonita Krasniqi -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018