A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Te Vetmit

E vetmja ti qe me do
E vetmja ti qe me adhuron
Te vetmin ju qe me krijuat
Nënë e baba jeni te Vetmit

I vetmi je ti qe me mbeshtet
I vetmi je ti qe dhuron dashuri
I vetmi je ti qe me ben te lumtur
Vëlla te dua deri ne pafundesi

E vetmja je ti qe jap jeten per mua
E vetmja je ti qe me ndihmon ne qdo gje
E vetmja je ti deri ne pafundesi
Moter e vetmja e vetmja je ti

Une skam ku te mbetem
Perveq tju adhuroj
Ju dua familja ime
Sepse me ju jetoj.

- poem written by Elonita Krasniqi


- Submitted by Elonita Krasniqi -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019