Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Lila - Moj E Bukura Shqipëri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  41

Moj e bukura more,
si te lashe , (2x)
e me s`te pashe

si te lashe ,
si te lashe ,
si te lash . (2x)
E me s`te pash

e lu e lu , e lu e luuuuuuu
e lu e lule macaaamaca
e un per ty , e un per tyyyy , e un per ty
e un per ty , o goca plasa
e ndala pak , e ndala paaaaak ,
e ndala pak eshte e verteta
se zemra ime ,se zemra iiime
se zemra ime je ti vetem

e lule lule
e lule macaaamaca
e un per ty , e une per ty , oh goca plasa
e ndala pak , endala pak , eshte verteta
se zemra ime , se zemra ime je ti vetem

e lule lule
e lule macaaamaca
e un per ty , e une per ty , oh goca plasa
e ndala pak , endala pak , eshte verteta
se zemra ime , se zemra ime SHQIPERIA

Ky tekst u dërgua nga taulantPublikimi: 05/05/2014


Më Shumë Këngë Nga Elsa Lila:


Komente 1


Elsa Lila - Moj E Bukura Shqipëri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bukura Shqipëri".
3. Video është e këngës "Moj E Bukura Shqipëri", por nuk këndohet nga Elsa Lila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.