A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elsa - Tjeter Nuk Ka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2015

2015-05-27T16:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Hajde"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


A po dalim zemer sonte
Nje mesazh ne telefon
Paske shkruar ti o zemer
Sonte shume po me mungon

Ata syt e bukur
Sonte une nuk i kam par
Vetem ti me ben te lumtur
Jo si ty tjeter nuk ka

Ref.2x
Dita nuk kalon pa te pare e pa qene me ty
A e din o xhan se sa me mungon
Nata nuk kalon pa ti puth une ata dy sy
Vetem ti me meriton

Hajde zemer se spo rrihet
Nuk jam msu pat me sy
Nates thone jo nuk i dihet
Ajo eshte per dashuri

Ata syt e bukur
Sonte une nuk i kam par
Vetem ti me ben te lumtur
Jo si ty tjeter nuk ka

Ref.2x
Dita nuk kalon pa te pare e pa qene me ty
A e din o xhan se sa me mungon
Nata nuk kalon pa ti puth une ata dy sy
Vetem ti memeriton


Ky tekst u dërgua nga Elona&AdemiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019