Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli & Nord City Band - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Silvan

A e mban mend kur rrinim bashke
m'thoshe xhan te kam pernate
Tash ti ike gje s'me the
Me le vetem ne ket jet

Eltina

Dit' te bukra kishim bashke
Naten vone ne rrinim jashte
N'qiell te paster t'shtrire perdhe
Fjale te bukra ti me the

Ref.

Ku je, te ndjej
Kerkoj andej-kendej
Kerkoj e nuk te gjej 2X

Eltina

E vras mendjen si me u kthy
Me dit' t'bukra prap me ty
Un' fiksuar ne nje cep
Koha kalon gje me nuk jep

Silvan-Eltina
Dal perjashta i vetem krejt
Jam merzitur pse me rrejt
Tashe kohen mbrapa s'mund ta kthej
pse m'le vetem ne kte jet

Ref. Ku je, te ndjej
Kerkoj andej-kendej
Kerkoj e nuk te gjej 2X
Eltina Minarolli
Publikimi: 14/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Eltina Minarolli & Nord City Band - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli & Nord City Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0