Elton Deda

Elton Deda, Studio Për Talentet E Reja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-03-2012]
E pati premtuar që do t'i mbështeste dhe e mbajti fjalën e dhënë. Elton Deda sapo ka hapur një studio produksioni, pjesë e të cilës do të bëhen talentet e reja shqiptare, mes të cilëve edhe motrat Kumrija.

"Së shpejti në ‘Top Fest 9' do të shfaqen prodhimet më të reja nga studio ku unë bashkë me krijuesin e kësaj studioje, Erjon Zaloshnjan, jemi duke punuar bashkarisht në përkrahje të talenteve të reja",- thotë Elton Deda, duke cilësuar se ky është një investim për të ardhmen e muzikës.
 (Bluetooth)

Elton Deda, Studio Për Talentet E Reja


Komente 0