Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton Deda - Ne Vetmi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Vetmi" kënduar nga Elton Deda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Doni B. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e mora lapsin ndor e , gota me ndihmon
t'gjitha kujtimet nisin , te t'i me qojn
po ma sjellin para syve , dashnin qe kisha me ty
spo muj me besu , qe sot jam pa ty

po mundohem ta kuptoj , pse me le ne vetmi
po me vret cdo vend , ku kalonim bashk te dy
po me vret edhe puthja , qe ma dhurove ti
po me vret edhe nata , kur ke ikur ty

nje moment me kujton diten , kur te njoha ty
e nje moment tjeter , kur ti putha ata sy
po pse ? ti u largove , e m'le ne vetmi
me kujtohet nata , kur ke ikur ty

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk bon , KSHTU KSHTU KSHTU

reff : 2x

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk bon , KSHTU KSHTU KSHTU

====================================

Jam mush tash me mend , se keshtu em msoj jeta
mos me i besu cdo njeri , qe ta ofron ngat vetja
mos me i besu ni njeri , qe te ofron vetem kenaqesi
por me i besu ni njeri , qe e jep jeten per ty

nje moment me kujton diten , kur te njoha ty
e nje moment tjeter , kur ti putha ata sy
spo muj me besu , qe sot jam pa ty zemer
po me vret cdo vend , ku kalonim bashk te dy

reff : 2x

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk shkon , KSHTU KSHTU KSHTU

Publikimi: 18/06/2010Më Shumë Këngë Nga Elton Deda:


Komente mbi këtë këngëElton Deda - Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Elton Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.