A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. KAOS

Disco Disco ➡ Disco, Disco

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lechtmarker


Disco Disco

[Silvana Brace:]
Teleshikuese te dashur, ne vazhdim do te jete nje kenge e cila do t'ju bej qe zemra t'ju rrahe fort, dhe trupi t'ju pushtohet nga deshira per tu vallzuar.
Ju ftoj te vallzojme te gjith se bashku pa fund, te rinjt e te moshuare, ne ritmit e kenges "Disco Disco".
Per kenaqsin tuaj, Elvana Gjata dhe Kaos

[Elvana:]
Dites ja fillova
Ashtu si une du (Uh)
T´gjithat i harrova
Sot une vec po du (Uh)
Muzik shum
Me beat shum
Me bo, jo, nuk di tjeter gje

Nga dritarja hodha
Fustanin e shkurt (Uh)
Du mi lan kto gjona
Se nuk jon per mu (Uh)
Muzik shum
Me beat shum
Me bo, jo, nuk di tjeter gje

[Ref:]
Let´s Go (Let´s go)
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Jam disponu, jam disponu
Hajde edhe ti, baby, hajde edhe ti

[Kaos:]
Dance dance, smut per me dance
Danceflori mushur me njerz
Ton javen tshtunen e pres
Vij me benz edhe futem ne mes
Vij i pari, dal i fundit
Kerkush sdin me kcy si Lumi
Si robot, femna plot, asnjana "jo" sum thot
Shum je e re, shum je e re
Bukur je veshur edhe bukur po kesh
Ama un nuk guxoj as me t'prek
Thash, shum je e re, shum je e re
Bukur je veshur edhe bukur po kesh
Ama un nuk guxoj as me t'prek (What?)

[Ref:]
Let´s Go (Let´s go)
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Jam disponu, jam disponu
Hajde edhe ti, baby, hajde edhe ti

[Kaos:]
Spo besoj sa mir po duket
O sa mir po kcen me shoqet
O sa mir po kcen me shoqet
O sa mir po kcen me shoqet
Hajde rri pak me mu sonte
O sa mir po kcen me shoqet
O sa mir po kcen me shoqet
O sa mir po kcen me shoqet

(Elvana: I´ve got the power!)

Let me take it higher
Krejt qa boj o fire
E qoj deri n'maje
Prap ti ke me lyp hala
Jo mo nuk na nalin
Clubin ndor e marrim
Jo nuk kryhet party
Edhe kurr ma ska mu nal

[Ref:]
Let´s Go (Let´s go)
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Jam disponu, jam disponu
Hajde edhe ti, baby, hajde edhe ti

[Elvana:]
Nese don me kcy me mu - hajde
Nese don me kcy me mu
Me me, me mu, me me, me mu

[Ref:]
Let´s Go (Let´s go)
Uh Uh
Uh Uh
Uh Uh
Uh Uh
Jam disponu, jam disponu
Hajde edhe ti, baby, hajde edhe ti


Disco, Disco

Ich hab den Tag begonnen,
genau so wie ich es wollte (Uh)
Alles hab ich vergessen,
heute will ich nur (uh)
zu** viel Musik
mit guten* Beat
tanzen**, nein was anderes kann ich nicht
Ich schmeiß mich aus dem Fenster,
kurzes Kleid (uh)
Ich will diese Sachen ruhen lassen,
denn sie sind nichts für mich.
zu** viel Musik
mit guten* Beat
tanzen**, nein was anderes kann ich nicht
[Ref:]
Let's Go! (Let's go!)
Uh Uh Disco, Disco
Uh Uh ich bin glücklich!
Uh Uh Disco, Disco
Ich bin glücklich, ich bin glücklich
Komm auch du her, Baby, Komm auch du her!
[Kaos:]
Dance, dance, verrückt nach Dancen
Der Dancefloor ist voller Menschen
Die ganze Woche auf ich auf den Samstag gewartet
Ich komm' in meinem Benz und komm' in den Mittelpunkt.
Ich komm' als Erster, geh' als Letzter.
Niemand kann so gut tanzen wie Lumi***
Wie ein Roboter, alles voller Weiber, keine sagt nein zu mir,
Du bist sehr jung, du bist sehr jung.
Du bist schön angezogen und dein Lächeln ist auch schön
Aber ich getrau mich nicht einmal dich anzufassen
Ich sagte, du mist sehr jung, du bist sehr jung
Du bist schön angezogen und dien Lächeln ist auch schön
Aber ich getrau mich nicht einmal dich anzufassen (What?)
[Ref:]
Let's Go! (Let's go!)
Uh Uh Disco, Disco
Uh Uh ich bin glücklich!
Uh Uh Disco, Disco
Ich bin glücklich, ich bin glücklich
Komm auch du her, Baby, Komm auch du her!
[Kaos:]
Ich kann nicht glauben wie gut du aussiehst
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
Komm her und bleib ein bisschen bei mir heute
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
Oh wie schön du mit deinen Freundinnen tanzst
(Elvana: I've got the power!)
Let me take it higher
Alles was ich mach ist fire
Ich treib es bis zur Spitze
Dannach wirst du immer mehr wollen
Nein, mich stoppen sie nicht.
Wie werden den Club erobern!
Nein, die Party wird nicht enden!
Sie wird niemals enden!
[Ref:]
Let's Go! (Let's go!)
Uh Uh Disco, Disco
Uh Uh ich bin glücklich!
Uh Uh Disco, Disco
Ich bin glücklich, ich bin glücklich
Komm auch du her, Baby, Komm auch du her!
[Elvana:]
Wenn du willst mit mit, komm her!
Wenn du tanzen willst mit mir
mit mir, mit mir, mit mir, mit mir
[Ref:]
Let's Go! (Let's go!)
Uh Uh
Uh Uh
Uh Uh
Ich bin glücklich, ich bin glücklich
Komm auch du her, Baby, Komm auch du her!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019