A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  1749
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elvana Gjata është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e madhe e Elvanës, ajo që e ka zbuluar si këngëtare. Ajo e ka shtyrë gjithmonë për pjesëmarrjet në konkurse dhe spektakle të ndryshme televizive. Migena ka studiuar kanto dhe për Elvanën, ajo ka qenë gjithmonë 'udhëheqësja e saj artistike'. Dy vajzat e familjes Gjata, vajzat e nënkolonelit Fatmir Gja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

10 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

Threedots

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

3 (2018)

Acoustic Live Sessions Ep (2013)

Afer Dhe Larg (2011)

Mames (2008)


» Dërgo Një Këngë »

A M'don
Kuq E Zi Je Ti
Fustani
Mike
Tavolina E Merzise
Love Me
Lejla
Me Ty
Pa Dashuri
1990


Përkthime (50)


Artistë Të Ngjashëm:

Samanta Karavella

Orinda Huta

Miriam Cani

Anxhela Peristeri

Greta Koçi

Ronela Hajati

Rosela Gjylbegu

Besa Kokëdhima

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi


Tags: Elvana Gjata

Elvana Gjata në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019