A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Dhe Flori U Këndojnë Djemve Të Kombëtares


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-10-2015]
Në pritjen madhështore që iu bë djelmoshave të Kombëtares gjatë ditës së sotme në Tiranë, nuk kishin si të mungonin edhe këngëtarja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi, raporton Indeksonline.

Nën një atmosferë fantastike, Elvana dhe Flori kënduan “Kuq e zi”, përpara një publiku i tëri i mbuluar nga ngjyrat e Kombëtares.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018