A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Super E Nxehtë Me Veshje Të Tejdukshme


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[19-10-2015]
Këngëtarja Elvana Gjata është një ndër arsitet më të bukura shqiptare. Ajo i ndez skenat kudo. Kësaj here ndez edhe fansat në rrjet.

Veshja e saj është e tejdukshme aq sa lë fare pak vend për imagjinatën.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018