A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Mund Të Ju Lë Pa Gjumë ...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[31-10-2015]
Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të mira të skenës muzikore shqiptare, por jo vetëm kaq.

Ajo posedon edhe një trup me linja perfekte, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e bukur, kujdeset që në paraqitjet e saj, t`i qes në pah ato linja.

Njëjtë, ajo ka vepruar edhe në foton e fundit të publikuar, ku shihet me një fustan të bardhë mjaft ekstravagant që i dallohen këmbët e gjata dhe gjoksi, transmeton Indeksonline.
Më këtë dukje, këngëtarja mund ta lë pa gjumë çdo mashkull.
 (Indeksonline)

teksteshqip.com © 2007 - 2018