A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata I Bënë Gjërat Në Fshehtësi


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
[02-01-2016]
Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë e ftuar në një rrëfim shumë interesant në emisionin e parë të "Prive-së" për këtë vit.

Ajo ka rrëfyer eksperiencat e saj më unike gjatë 2015-tës, ku njëra ndër to veçohet kënga "Kuq e zi je ti" e cila u realizuar këtë vit nga ajo & Flori.

Por Elvana ka vazhduar dhe ka zbuluar pak edhe nga jeta e saj private. Sipas Prive-së Elvana shumë gjëra i kryen në fshehtësi.

Madje ka raste kur Elvana ndihmon edhe familje në nevojë por që gjitha këto veprime humanitare i bën pa praninë e kamerës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018